Özel yazılım ve programlama entegrasyonları | Mavzer Yazılım

Özel yazılım ve programlama entegrasyonları

Mavzer Yazılım Özel yazılım ve programlama entegrasyonları

8.02.2019       1479      


Özel yazılım ve programlama entegrasyonları

Öne çıkan başka sorunlardan biri de oturmuş yapılara farklı projeleri dahil etme durumudur. Bu nedir peki? Örneğin hali hazırda çalışan bir altyapınız var fakat işin içinden çıkamadığınız ama kendi yazılımınıza dahil etmeniz gereken durumlardır.
Bu durumlarda size ait yazılımda yapılmasını istediğiniz birleştirilecek durumlar için eğer hala devam eden ya da geliştirebileceğiniz durumdaysa yazılım sahibi kişilerle görüşürüp gerek post gerek webservice ya da çok farklı çözümler ortak bir çerçevede hazırlanır. Ya da direkt database(veritabanı) inize dahil oluruz.

Entegrasyonlar neden önemlidir?


Özel program yazdırmak istiyorsanız işleyişinizi kolaylaştırmak için ama dahil olmasını istediğiniz başka yazılımlarınız varsa sorunların çözümü için en mantıklı tercihtir.
Ya da hazır projeleriniz başka şekilde şekillendirmeniz gerekeceği durumlar olabilir. 
Örneğin farklı farklı lokasyonlarda sabit çalışan muhasebe programlarınız var fakat bir merkezden izlenmesi gerekmektedir. Burda devreye biz giriyoruz. Veritabanınızı inceleyip merkez oluşturduğumuz altyapıya entegre edip istediğiniz her listelemeyi ve sonuçları size sunuyoruz. 
 

Mavzer Yazılım Özel yazılım ve termin süresi sorunları

Özel yazılım ve termin süresi sorunları

Yazılım sektörünün yine en büyük sorunlarından biri de termin (deadline) sürelerinin hesaplanamamasıdır.

← Devamını Oku
Mavzer Yazılım Proje - Üretim Takip Yazılımı

Proje - Üretim Takip Yazılımı

Üretim Takip Yazılımı ile web tabanlı ve masaüstü birleşik bir projedir.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim