Yazılım Danışmanlık Ücretleri | Mavzer Yazılım

Yazılım Danışmanlık Ücretleri


9.08.2019       3401       Ömer Mavzer


Yazılım Danışmanlık Ücretleri


Özel yazılım konusunda danışmanlık en önemli sorunsallardan biridir. Firmalar içinde yeterli teknik yazılımsal bilgiye sahip personel barındırma maliyetleri çok yüksek olduğundan bu hizmet dışardan karşılanmaktadır.
Firmanız, şirketiniz ya da kişisel bir startup için bir yazılım projesi geliştirme fikriniz var. Bu durumda yapabilecekleriniz yazılım firmalarıyla iletişime geçmektir. Bu durumla beraber farklı farklı firmalarla görüştükten sonra hangisini tercih edeceğinize karar vermeniz zorlaşmaktadır.
Yazılım firmalarına doğru soruları sormanız ve ihtiyaçlarınızı tam olarak yansıtıp yansıtmadığınızı bilemeyebilirsiniz. En sık karşılaşılan sorunlardan biri geliştirme için anlaşılan proje üstünde yapılacak gücellemelerin bir düzeltme seti mi yoksa geliştirme seti mi olduğu konusudur.
Bu konu karşılıklı firmalar arasında büyük hatta iptallere varan problemler doğurmaktadır. Yeterince analiz yapılamayan ve eksik kalan karşılıklı sorunlara davetiye çıkarmaktadır.
Bu durumları ortadan kaldırmak için herşeyden önce yazılım yazdırmak istediğiniz konuyu kendiniz en ayrıntılı şekline kadar anlatabilmeniz gerekmektedir. Ve bunu yüklenici yazılım firmasına aktarmanız gerekmektedir.

Hangi teknolojilerin kullanılacağı, hangi veri tabanları, server, destek, source code gibi çok önemli konular yaptırmak istediğiniz yazılımdan aslında daha önemli konular olduğunu bilmeniz gerekmekte ve buna göre adımlar atılmalıdır.

Yazılım Danışmalık Ücretleri Ne Kadardır?
Danışmanlıklar iki şekilde yönetilebilir. Bunlardan ilki proje bedeli üzerinden belirli bir yüzde ile proje adımlarının tamamına dahil olunacak ve sizi temsil edecek şekilde yapılabilir.
Diğer yöntem gün/uzman olarak destek verilebilir. Bu yöntem de uzman kiralama gibi düşünülebilir ve sadece ihtiyacınız sırasında projenize dahil edip bilirkişi olarak kullanabileceğiniz bir yöntemdir.
Uzman/Gün 2019 yılı olarak 400 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılar için ücretsiz iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Proje - Dinamik DashBoard

Veritabanınıza, veritabanlarınıza bağlanıp hangi database de çalışmak isterseniz isteyin her yazılımınıza uyarlayabileceğiniz Dinamik DashBoard Yaz...

← Devamını Oku
Mavzer Yazılım Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi yaptırmak isteyenler gerek firma bazında gerekse kişisel yaptırmak istedikleri durumlarda en çok konuşulan ve merak edilen konu fiyatlan...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim