Proje - CMS - Çoklu Website Takibi

Mavzer Yazılım Proje - CMS - Çoklu Website Takibi

12.1.2019    48


Proje - CMS - Çoklu Website Takibi

Tek yerden onlarca websitenizi yönetmek mi sorununuz? şuan baktığınız bu website aynı anda tek bir panelden yönetilen Mav.CMS alt yapısıyla hazırlnmıştır. Tüm siteleriniz arasında iletişim kuran, için parametreler, mail bilgilendirmeler, webservice entegrayonları dinamik olarak haırlayacağınız. ASP.NET projesidir.

Çoklu websitesi yönetmek nedir?

Çok fazla siteniz olabilir. Her biri için ayrı ayrı panellerde aynı işleri yapmak sorun mu oluyor? Tek bir panelden örn. aynı sayfayı eklemek ya da duyuruyu eklemek için tek yerden yönetin. Tek panel ve onlarca hatta yüzlerce sınırsız site. Google SEO uyumlu yapısıyla düzenli güncellenen alt yapısıyla Rich Snippet ve optimizasyonlarıyla, Dinamikliğin keyfini sürün. Site içinde webservice entegrasyonları ile iletişim formlarınızı istediğiniz sisteme entegre edebilirisiniz. Dinamik paramterler ve dinamik konu eklemeler, ve bir çok diğer özellik için test sitelerimize bakmaktan çekinmeyin.

Domain kaydını yaptığınız firmaların bilgilerini, domain geçerlilik süresini takip edin. Topluca yakınlaşan ödemeleri takip edin.

Mavzer Yazılım Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com

Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com

Türkiye`nin en gelişmiş özel okul, kurs yazılım takip programı. 1.000 den fazla ekrana sahip onlarca modülüyle eğitim kurumlarının ihitiyaçlarını t...

← Devamını Oku

Proje - Android Sınav Motoru

Android native olarak Android Studio da yazılmıştır. Öğrencilerin kayıt olup sınava girebildikleri proje.

Devamını Oku →

Proje - CMS - Çoklu Website Takibi

Proje - CMS - Çoklu Website Takibi

Tek yerden onlarca websitenizi yönetmek mi sorununuz? şuan baktığınız bu website aynı anda tek bir panelden yönetilen Mav.CMS alt yapısıyla hazırln...

Devamını Oku →

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin