Web Sitesi Fiyatları | Mavzer Yazılım

Web Sitesi Fiyatları

Mavzer Yazılım Web Sitesi Fiyatları

1.09.2019       1461       Ömer Mavzer


Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi yaptırmak isteyenler gerek firma bazında gerekse kişisel yaptırmak istedikleri durumlarda en çok konuşulan ve merak edilen konu fiyatlandırılması ve karşılığında ne alacağıdır.

Web sitesi fiyatları ve desteği bu konuda en çok önem arzeden durumdur. Çünkü alacağınız hizmetin devamlılığı esastır.

500 TL den başlayan ve isteklerinize göre artan fiyatlandırmamaızda başka firmalar gibi, domain ücreti hosting üzreti dahil değil diyip üstüne koymadan tek fiyatla 1 senelik hosting ve domain ücretlerinizi biz karşılıyoruz. 
İçinde 1 senelik desteğimiz de mevcuttur. İstekleriniz doğrultusunda CRM entegrasyonlarınız ve geliştirmeleriniz de adapte edebilmekteyiz. Özel yazılımlarımızla kullanıcı dostu admin panelinizle her sayafanızı bir iki dakika içinde devreye alabilmenizi sağlıyoruz.

Peki içinde neler var?
- SSL (Güvenli web sitesi olduğunu ve gelen giden verilerin kriptolandığını belirtiyoruz.)
- Yüksek hızlı hostingler (Trafik ve indirme hücü maksimum olan serverlarda işlem barındırma yapmaktayız.)
- Admin Panel (kendiniz hayal gücünüzle orantılı herhangi bir kısıtlama olmaksızın sitenizi yönetmenizi sağlıyoruz.)
- Çoklu Web Sitesi Yönetimi (Aynı anda sahip olduğunuz tüm web siteleri tek panel ile yönetmenizi sağlıyoruz.)
- İşletme - Ürün - Sayfa Yönetimi (Gelişmiş alt yapımız her firma ve hizmete özel şekillendirebileceğimiz yapıdadır.)
- SEO (En önemli konu olan SEO yani Search Engine Optimization Arama motorlarının en iyi şekilde sizi anlamalarını sağlıyoruz. Bu konu bir web sitenin en önemli yapısıdır. AMP, Rich Snippet gibi web site geliştirme tool larımızı düzenli en güncel halini kullanıcılarımıza sağlıyoruz. Böylelikle en güçlü ve içeriğinizin en doğru şelikde anlaşılmasına olanak vermektedir.)
- Tamamen Yerli ve Milli (Her hangi bir yurt dışı bağlantısı olmadan gerek hosting ve tüm geliştirmelerimiz ülke sınırlarında yapılmaktadır. Dışarıya hiç bir bağımlılık sağlamamaktadır. Ne tek script ne de tek satır kodumuz dışarıdan temin edilmektedir.)

Yazılım Danışmanlık Ücretleri

Özel yazılım konusunda danışmanlık en önemli sorunsallardan biridir. Firmalar içinde yeterli teknik yazılımsal bilgiye sahip personel barındırma ma...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim