SEO Çalışması - SEO Uyumlu Web Sitesi | Mavzer Yazılım

SEO Çalışması - SEO Uyumlu Web Sitesi

Mavzer Yazılım SEO Çalışması - SEO Uyumlu Web Sitesi

9.08.2019       1869       Ömer Mavzer


SEO Çalışması - SEO Uyumlu Web Sitesi

SEO uyumlu websitesi

Arama motoru optimizasyonu SEO, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak 
sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek "web sitesinin optimize edilmesi" 
hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir. SEO uyumlu web sitesi yaptırmak herşeyden çnce ticari faaliyetlerinizi en üst seviyeye çıkarmaya katkı sağlayacaktır.

SEO süresi ne kadardır?

Arama motorlarının en önemli önceliği keywordlerin doğru kullanımı URL yapısı, web sitenizin içeriklerinde anlam bütünlüğü, Rich Snippet, AMP gibi kolaylıkların web sitenizde bulunmasını sağlanması en önemli konulardandır.
Bu süreç 2 aydan başlamakta ve arama motorlarının web sitenizin içeriklerini taraması, kategori etmesi ve odaklanması için optimum başlangıç süresidir.
Sonraki süreç sitenizin varlığını iyileştirme amaçlı olacaktır. Düzenli kendini yenileyen ve içerik üreten yapınız olması halinde her geçen gün başarınızı arttıracaksınız.
Her firma bunu farklı şekillerde uygulamakta ve farklı planlarla size sunmaktadır. Örneğin bir firma sadece web sitenizi yapıp kalanına karışmayacağını söylerken başka bir firma içerik üretip yönlendirmeler yapabilir.

SEO ücretleri, SEO çalışması ve SEO paketleri ne kadardır?

Düzenli iş yükünün farklı branşlara dağıtılması ve toplanması süreçleriyle paket düzeyinde ihtiyaçlarınız oranında fiyat farklılıkları görülmektedir.
Sadece web sitesi talebiniz ile içerik üretme konuları birbirinden bağımsız ücretlendirmelere tabiidir. Bunlarla beraber reklam, Google AdWords, Facebook, Instagrami LinkedIn gibi kurumsal hesaplarınızın yönetimi,
ve yine bunara paralel grafiklendirme, görsellendirme, gibi çalışmalar bütçenize uygun seçeneklerle değişkenlik göstermektedir. İçeriklerin sadece fotoğraf ve yazı değil aynı zamanda YouTube gibi video içerikleriyle birleştirmeniz gerekmektedir.
Ve tümünü tek çatı altında sağlamanıza olanak sağlamaktayız. 
Ücretlendirmeler aylık bazda yapılıp her ay düzenli sizin talepleriniz doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Basit düzeyde 300 tl ile başlangıç seviyesinde çalışmaya başlayabiliyoruz.
Sonrasında geliştirilecek içeriklerle ilgili teknik boyutunuza bağlı farklılıklar oluşmaktadır.

Kafam rahat olsun işlerim yürüsün

Bu konuda devreye girmekten mutluluk duymaktayız, yıllardır kendi bağlantılarımız ile hemen hemen her sektöre uygun teknik içerik üretecek ve kendi geliştirdiğimiz alt yapılarla bunları harmalayarak, grafikten logolarınıza, kurumsal kimlikikten, sosyal medya hesapları ve yönetiminize her konuyu tek yerden çözemnize olanak sağlamaktayız.
Tek muhattapla tüm detaylarınızı tek yerden yönetip raporlanmasını sağlamaktayız.
Size özel seçeneklerimizi dinlemek için lütfen iletişime geçiniz.

Mavzer Yazılım Kurumsal Web Sitesi Yapan Firmalar

Kurumsal Web Sitesi Yapan Firmalar

Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul gibi bir çok şehirde onlarca firmamızla kurumsal web iste ve özel yazılımlarında beraber çalışmaktayız.

← Devamını Oku

Proje - Dinamik DashBoard

Veritabanınıza, veritabanlarınıza bağlanıp hangi database de çalışmak isterseniz isteyin her yazılımınıza uyarlayabileceğiniz Dinamik DashBoard Yaz...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim