Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı

Mavzer Yazılım Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı

21.1.2019    39


Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı

Hukuk bürolarına özel yazılım, kasa takibi, firma, cari, yetkili ödeme ön muhasebesi, görev atama, dava takibi, duruşma takibi, belge yönetimi, geçmiş dava sonuçları örneklerinin toplanması.

Avukatlık bürosu yazılımları yakın zamanda ihtiyaç haline gelmeye başladı. Mahkemelerin bölünmesi de bu konuya ağırlık göstermesine neden oldu. Türkiye çapında barolara kayıtlı 20.000 den fazla ofis sadece Ankara'da 6.000 den fazla büro bulunmaktadır. Duruşmalar, dava işleri, notlar, takvimler, avans ve harcamalar, karar süreçleri, dilekçe takipleri, dosyalama belge yönetimi ve çok daha fazlası web tabanlı olarak dilediğiniz yerden ulaşabileceğiniz şekilde oluşturulmaktadır.

 

Demo Talebinde bulunuz. https://hukuk.mavzer.net

Avukatlık Bürolarına Özel Dava Takip Yazılımı

Mahkemelerin bölünmesiyle artan duruşma takip sorunun çözümü artık çok kolay. Bu projemizle dilediğiniz yerden tün duruşmalarınızı takip edeceksiniz. Görev atayacaksınız, müvekkilerin hesaplarını avansalarını masraflarını kalem kalem tek seferde çıkarabileceksiniz.

 

Dava Takip Yazılımı

Dava oluşturulur. Sonrasında Referans no, dosya no, konusu gibi temel bilgiler kolaylıkla girilir. Sonrasında dava ile ilgili notlar, taraf listesi, duruşma takibi ve girişi, masraf listesi, ödeme listesi, görev tanımlama, döküman yönetimi mevcuttur. Bunlarla beraber müvekkil profili avukat profili gibi profil yapılarıyla tek ekranda müvekkile ait tüm bilgilerine davalarına ödemelerine ulaşılır.

Mavzer Yazılım Proje - Restoran Bar Takip Sistemi

Proje - Restoran Bar Takip Sistemi

Restoran Bar Takip Sistemi, masa takibi, muhasebe, stok, reçeteler ve çok daha fazlası

← Devamını Oku
Mavzer Yazılım Proje - Android Gizli Takip

Proje - Android Gizli Takip

Android cihazlarda kullanılan servicelerle istenilen kullanıcın sistem uygulaması gibi kurulup arka planda çalışıp kullanıcıya belli etmeyen, sonra...

Devamını Oku →

Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı

Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı

Hukuk bürolarına özel yazılım, kasa takibi, firma, cari, yetkili ödeme ön muhasebesi, görev atama, dava takibi, duruşma takibi, belge yönetimi, geç...

Devamını Oku →

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin