Dinamik Yazılım Program | Mavzer Yazılım

Dinamik Yazılım Program

Mavzer Yazılım Dinamik Yazılım Program

25.07.2019       374       Ömer Mavzer


Dinamik Yazılım Program

Yeni nesil yazılımlar
yeni nesil yazılım mantığı artık son kullanıcı olan kişilerin kendi yazılımlarını yapmasına olanak sağlıyor. 
Amaç nedir? öncelikle ihtiyacınız olan yazılımlar hakkında konuşursak ihtiyaçlarınıza göre ve size özel yapmak ya da yatırmak istediğiniz
yazılım için database (veri tabanı) ve user interface (arayüz) e ihtiyacımız var. Ama bilmiyorsunuz nasıl yazılacak? Burda devreye yazılım firmaları ve yazılımcılar girer.
Her firmada istinasız olan şey yazılımlar ve ihtiyaçlarınız durağan değildir. Her geçen gün hem kendiniz hem de firmanız için yeni eklentiler yapma gereği duyarsınız. 
Hiç bir zaman başlarken ki istekleriniz stabil kalmaz. Örneğin başlangıçta firmanıza ait araçların her gün kaç km de olduğunu kayıt altında tutmakla yola başlarsınız. 
Fakat sonrasında iyi de bu araçları kim kullanıyor onları da eklemem lazım diyeceksiniz. Sonrasında iyi de bu araçların bakımları var vizesi vergisi hazır burda bakarken onları da girelim.
Daha da sonrasında bu araçların benzin giderlerini de görsek çok iyi olur dediğiniz anda artık projeniz bambaşka bir yere evrilmeye başlar ve hepsi daha da gelişmeniz içindir.
Peki bu tüm saydıklarımı bir excel kullanmak kadar basit yapabilseydiniz? :) Dinamik Program ile hepsini hiç bir yazılımcıya ya da firmaya bağımlı kalmadan yapmak için lütfen iletişime geçiniz.

Bursa Özel Okul Tanıtımı

Bursa merkezimizde okulunuzun ihtiyacı olan tüm tanıtım, yazılım işlerinizi 10 senelik Ankara eğitim kurumlarında uyguladığımız ve başarılı olduğum...

← Devamını Oku

Bursa web yazılım firmaları

Web yazılım firmaları Websitesi ihtiyaçlarınız için sadece MAV.CMS size yeterli, piyasadaki en kolay kullanıma sahip arayüzlerle websitenize sayf...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim