Etiket Sonuçları | Özel Yazılım Çözümleri | SEO | Website | Reklam | Grafik

Etiket Sonuçları

Proje - uzaktanegitimkurumlari.com

Uzaktan eğitim kursları için tasarlanmış özel proje, uzaktanegitimkurumlari.com 

Devamını Oku →

Proje - YazilimEvi.org

YazilimEvi.org yazılım yaptırmak isteyenlerle yazılım yapabilecekleri birleştiren bir yapıdır.

Devamını Oku →

Proje - OkulPedya.com

OkulPedya.com 160.000 den fazla eğitim kurumunun tüm verilerine sahip, okul arama motorudur.

Devamını Oku →

Birey Eğitim Kurumları

Birey Eğitim Kurumları, Kızılay Şubesi tüm sosyal medya ve web sitesi çalışmaları için bizimle çalışmaktadır.  

Devamını Oku →

Yazılım Danışmanlık Ücretleri

Özel yazılım konusunda danışmanlık en önemli sorunsallardan biridir. Firmalar içinde yeterli teknik yazılımsal bilgiye sahip personel barındırma maliyetleri çok yüksek olduğundan bu hizmet dışardan karşılanmaktadır. Firmanız, şirketiniz ya da kişisel bir startup için bir yazılım projesi geliştirme fikriniz var.

Devamını Oku →

Proje - Dinamik DashBoard

Veritabanınıza, veritabanlarınıza bağlanıp hangi database de çalışmak isterseniz isteyin her yazılımınıza uyarlayabileceğiniz Dinamik DashBoard Yazılımı ile artık takipler grafiklemeleriniz her zamankinden çok daha kolay olacak.

Devamını Oku →

Websitesi Fiyatları Bursa

Bursa websitesi fiyatları Türkiye`nin en gelişmiş CMS yani Content Management System yani İçerik Yönetim Sistemi ile 500 TL den başlayan fiyatlarla websitelerinizi hazırlıyoruz. 

Devamını Oku →

Bursa Özel Yazılım

Bursa Özel Yazılım konusunda Bursa sanayi ve tarımı aynı anda üretebilen nadir illerimizdendir. Bursa özellikle organize sanayi bölgeleri bakımından şehrin her tarafına yayılmış şekildedir. Üretimin bu kadar yüksek olduğu ve ihracatın Türkiye`nin en üst sıralarında bulunan firmalarımızla başarıları takip ediyoruz.

Devamını Oku →

Yazılım Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım danışmanlığı, özellikle özel yazılım yazdırmayı düşünen firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki yazılım danışmanlığı neden önemli?

Devamını Oku →

Fabrika Simülatörleri

Fabrikalarınızda eğitimi en kaliteli şekilde verip olası büyük hatalardan kaynaklanacak zararları öneleyebilirisiniz. Size ve fabrikanıza özel eğitim simülatörlerini uzmanlar eşliğinde hazırlıyoruz.

Devamını Oku →

Dinamik Yazılım Program

Yeni nesil yazılım mantığı artık son kullanıcı olan kişilerin kendi yazılımlarını yapmasına olanak sağlıyor.  Amaç nedir? öncelikle ihtiyacınız olan yazılımlar hakkında konuşursak ihtiyaçlarınıza göre ve size özel yapmak ya da yatırmak istediğiniz

Devamını Oku →

Makineden Veri Okuma - Endüstri 4.0

Makinelerden veri okuma her iş kolunun endüstri 4.0 ile en büyük sorunu olarak karşıya çıkmaktadır. Elinizdeki ya da almayı planladığınız robot, makine, üretim aracı, sensör ve aklınıza gelen her makine artık verilerini okutmalı ve uyarılarınızı arayüzlerle almak zorundasınız.

Devamını Oku →

Proje - Route (Rota) Takip Sistemi

İşinizle ilgili belirli rotanız var ve rotanız belirli bile olsa her personel için tekrar tekrar anlatmak zorundasınız. Onun yerine müşterileriniz ve yapılacak işleriniz belli olup ve neler yapılacağını web tabanlı olarak Mav.Route ile girdiğiniz rotaları ve rotaların adreslerindeki müşterileri, bu müşterilerin hesaplarını tek seferde aynı ekranda görüp, tamamlanan işlerinizi tamamlanamayan işleriniz görmeniz artık çok kolay. Özel yazılımlarımızla sadece size özel çözümlerimiz için iletişime geçmeniz yeterli.

Devamını Oku →

Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım

Son kullanıcıların isteklerine uygun ve kendilerinin her alanı oluşturduğu ve yönettiği dinamik programı kim istemez!

Devamını Oku →

Bursa yazılım firmaları

Bursa yazılım firmaları genel olarak Ulukent dolaylarındaki teknokentte toplansa da merkezde de firmalar mevcuttur.

Devamını Oku →

Fiyat Teklifi Yazılımı

Fiyat Teklifi Yazılımı, firmanızın ihtiyaçlarına göre özel yazılım yapılıp muhasebel entegrasyonlar ile sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirilecek projedir.

Devamını Oku →

Muhasebe yazılımı

Muhasebe yazılımı, muhasebe konusunda onlarca yazılım firması mevcuttur. Fakat isteklerinizi tam olarak karşılamadığı ya da fazla ya da az geldiği durumlar çokça karşılaştığımız sorunlardan biridir.

Devamını Oku →

Özel Yazılım Fiyatları

Özel yazılım yaptırırken en önemli konulardan biri fiyatlandırmadır. Peki bunu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Ve bizim stratejimiz nedir?

Devamını Oku →

İzmir Yazılım Firması

Ankara`dan merkezimizi İzmir`e taşıdık. Bunun nedeni de karşılaştığımız İzmir yazılım firmalarının yetersiz bilgi ile büyük projelere dahil olması ve firmaların zor durumda bırakmalarıdır. Ankara disipliniyle geliştirmelerimize devam ediyoruz. İzmirin en büyük yazılımsal sorunun termin sürelerinin tutturulamaması ve gerekli özenin gösterilmemesidir. Bu boşluğu doldurmak için profesyonel çözümler için ve danışmanlık için bize ulaşınız.

Devamını Oku →

Yazılım Firmaları

Özel yazılım firmalarıyla yaşanan sorunlar,Yarım kalan özel yazılımlar

Devamını Oku →

Özel Yazılım Çözümleri ve Kurumsal Yazılımlar

YAZILIM AJANSLARI NASIL ÇALIŞIR ? ÖZEL YAZILIM AMAÇLARI NELERDİR ? BİZ NELER YAPIYORUZ? Sizden Ne İstiyoruz? Özel Yazılım Desteği Nasıl Olur?

Devamını Oku →

Proje - Makale Takip Yazılımı Programı

Makaleler websiteleri için olmazsa olmazdır. Özgün içerik eklenmesi ile siteniz diğer sitelerin önüne geçer.

Devamını Oku →

Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri

Eğitim simülatörleri, Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan eğitim özellikle kalifiyeli eleman arayan fabrikalarda çok büyük sorunlar yaratmaktadır.

Devamını Oku →

Proje - Üretim Takip Yazılımı

Üretim Takip Yazılımı ile web tabanlı ve masaüstü birleşik bir projedir.

Devamını Oku →

Özel yazılım ve programlama entegrasyonları

Öne çıkan başka sorunlardan biri de oturmuş yapılara farklı projeleri dahil etme durumudur. Bu nedir peki? Örneğin hali hazırda çalışan bir altyapınız var fakat işin içinden çıkamadığınız ama kendi yazılımınıza dahil etmeniz gereken durumlardır.

Devamını Oku →

Özel yazılım ve termin süresi sorunları

Yazılım sektörünün yine en büyük sorunlarından biri de termin (deadline) sürelerinin hesaplanamamasıdır.

Devamını Oku →

Yarım kalan özel yazılım ve programlar

Çok sık karşımıza çıkan sorunlardan bazıları daha önceden anlaşılan ve bir türlü tamamlanamayan yazılım ve programlar.  Bir çok faktörü olabilir bunun. Bunlardan bazıları 

Devamını Oku →

Algoritma nedir?

Çözüme ulaşmak için gereken her basamağa takip ettiği sürece ve her basamağını oluşturan zekaya algoritma denir.

Devamını Oku →

Süreç takibi nedir?

Süreç takibi bir üretim ya da takip edilmesi gereken her adımı gözlemlemek amaçlı süreç takibi yürütülmelidir.

Devamını Oku →

Özel Yazılım Amaçları Nelerdir?

Özel yazılımın amaçları nelerdir? iş kolaylığı yaratmak ve ve her hangi bir işi en kolay haline çevirmek için gerekli alt yapılar. 

Devamını Oku →

Proje - CRM

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Her firmanın ihtiyaçlarına göre özel CRM geliştiriyoruz.

Devamını Oku →

Proje - Bot Yazılımları

İstenilen özelliklerde botlar yazılmakta, örneğin herkese açık ama ulaşılması için çok zaman harcamanız gereken bilgiler için özel botlar yazmaktayız.

Devamını Oku →

Proje - Android Gizli Takip

Android cihazlarda kullanılan servicelerle istenilen kullanıcın sistem uygulaması gibi kurulup arka planda çalışıp kullanıcıya belli etmeyen, sonrasında web sitesinden takibi yapılan proje. Özellikle çocuklarınız ve takip etmeyi düşündüğünüz hastaları kontrol edebilir son konumlarına ulaşabilirisiniz.

Devamını Oku →

Proje - Restoran Bar Takip Sistemi

Restoran Bar Takip Sistemi, masa takibi, muhasebe, stok, reçeteler ve çok daha fazlası

Devamını Oku →

Proje - Yayınevi Eğitim Portalı

Yayınevlerine özel eğitim portalı, portaldan verilen kitaplar ile beraber verilen kodlar ile sisteme kayıt yapılmakta, bayiler sipariş verebilmekte, bayiler okul açmakta,müdür tanımlanmakta, öğretmen tanımlanmakta, sanal sınıflar oluşturulup, kitap entegresiyle ödev ve ders işlenmekte, öğrenciler ve okul arasında ilişki kurdurulmaktadır.

Devamını Oku →

Proje - Çöp Toplama Otomasyonu

Çöp Toplama Otomasyonu, çöp kutularının üstüne koyulan QR CODE ile android uygulama üzerinden toplandıktan sonra okutulur ve fotoğrafı çekilir, sonrasında merkezden toplanan ve toplanmayan çöpler web tabanlı proje üzerinden takip edilir.

Devamını Oku →

Milli Eğitim Bakanlığı

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde izinli online sınav sistemlerimiz kullanılmaktadır.

Devamını Oku →

Odtülüler Eğitim Kurumları

Odtülüler Eğitim Kurumları 8 şubesiyle birlikte kurs programımızı kullanmaktadırlar.

Devamını Oku →

Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi

Matbaalara özel kitap maliyet analiz hesaplama programı.

Devamını Oku →

Proje - Ofis Takip Yazılımı

Ofisinize özel ihtiyaçlarınızla orantılı yazılımlar geliştiriyoruz. Takipler, ofis içi iletişim, görevler, ön muhasebe, gelecek zaman planlamalar ve sadece size özel modüler yapılarla firmanızın takibi siz hayal ettiğiniz ölçüde geliştirilmeye açık halde projeler sunuyoruz.

Devamını Oku →

TAB Eğitim Kurumları

TAB Eğitim Kurumları, kursprogramı projemizi kullanmaktadır.

Devamını Oku →

Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi

Tercüme ofisleri için web tabanlı sipariş tutarını merak eden müşterilerine yol gösterecek, yükledikleri dosyanın kelime karakter sayımlarını yapıp hangi diller arası çeviri yapacağını seçmesi durumunda teklif tutarı oluşturan projemiz.

Devamını Oku →

Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri

Çimento ve farin değirmen simülatörleri, farklı senaryolara göre çimento değirmeni ve farin değirmeni bire bir çalışan sistemlerinde algoritması geliştirilmiş yapılar halinde eğitim verilmesi amaçlı yazılmıştır.

Devamını Oku →

Özel Yazılım

Özel Yazılım Nedir? Özel Yazılım Yazdırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Devamını Oku →

Yazılım Firmaları

Türkiye yazılım konusunda her geçen gün yeni ve başarılı işlere imza atmakta. Devlet teşvifleri her geçen gün yazılım ihtiyacının farkına varılmasıyla artmaktadır. Özel yazılım yaptırmak artık eskisi kadar zor ve maliyetli değil. Özel yazılımlar bilindiği üzere tamamen iş zekasıyla orantılıdır.

Devamını Oku →

Proje - Tercüman Sözlüğü

Tercümanlara ve tercüman ofislerine özel normal normların dışında kalan, teknik sözcüklerin çoklu anlamlarını barındıran web tabanlı & Android sözlük projesi.

Devamını Oku →

Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri

Netsis NetOpenX40 gibi yapılar yardımıyla entegrasyon çözümler hazırlıypruz. Eğer sadece izlemeye ihtiyacınız varsa bu lisanslara da ihtiyacanız olmadan işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Devamını Oku →

Proje - MEB Online Sınav Yapısı

MEB izinli online sınav altyapılarından 4 adet farklı firmalarla çalışılmıştır. Online sınav sınıf ve seviyelere göre değişkenlik, testler ve kazanım baz alınan yapılar.

Devamını Oku →