Özel Yazılım Çözümleri ve Kurumsal Yazılımlar

Mavzer Yazılım Özel Yazılım Çözümleri ve Kurumsal Yazılımlar

9.2.2019       157      


Özel Yazılım Çözümleri ve Kurumsal Yazılımlar

YAZILIM AJANSLARI NASIL ÇALIŞIR ?

 

Yazılım ajansları belli bir konum ya da firma olmaksızın freelance (serbest) çalışan yazılımcılarla proje geliştiren yapılardır.

Proje ve isteklerinizi dinleyerek,bünyesinde bulundurmadığı yazılımcılara işinizi yaptırarak kazanım sağlamayı hedefler.Risk bu anlamda açıktır.Yazılımcının işi bırakması ya da anlaşmazlığı halinde projeniz yarım kalabilir.

İş ve projelerinizin sağlam ve sağlıklı yürütülmesi adına bireysel çalışan profesyonel yazılımcı veya yazılım firmalarıyla çalışmak en mantıklı olandır.

 

ÖZEL YAZILIM AMAÇLARI NELERDİR ?

 

İş kolaylığı ve zaman tasarrufu adına hedeflenen proje veya programın kolay,anlaşılır,yürütülebilir hale getirilerek sağlam bir alt yapı oluşturmaktır.

Hazır paket yazılımlar her ihtiyaca cevap verebilir değildir.Bu sebeple firmanın talep ve isteklerine göre programın yazılımı şekillenerek,arz gerçekleşmiş olur.

 

BİZ NELER YAPIYORUZ?

 

Sizi dinliyoruz. Tasarladığınız her şey bizim de hayal gücümüze etkisi adına her yönüyle dinliyoruz.

Sorun,soru her ne sebeple başvuru yapılmışsa öncelikli olarak bunlara cevap sağlıyoruz. İşinize dair hayal gücünüzü analiz ederek ve kendi hayal gücümüzü de kullanarak yazılım tercihinizi belirliyoruz. Masaüstü, belli noktaya web tabanlı ya da  mobil proje tasarlıyoruz.İşinizin yükünü,kolaylaştırarak hafifletiyoruz.

Örneğin;

hesaplama yapacak bir proje çalışılacaksa web tabanlı yazılması yerine server den alıp her kullanıcının bilgisayarına yüklemek çok daha verimli olacaktır.

Diğer bir örnekleme ise,mekandan bağımsız takip edilecek,listeleme yapılacak ya da sipariş verilecekse (satış mümessili deposu takibi vb..) web tabanlı proje ya da mobil yazılım kullanılır.

 

Sizden Ne İstiyoruz?

 

İşe hakim ve işi bilen bir personelinizi bize yönlendirmenizi,her adımı anlatmanızı ve takip etmenizi istiyoruz.Geriye kalan her şeyi planlıyor,tasarlıyor,süreci sizinle paylaşıyoruz.

 

Özel Yazılım Desteği Nasıl Olur?

 

Projeniz tek bir şehre bağlı olabileceği gibi ülkenin her şehrinde de gereksinim duyabilirsiniz.Farklı noktalardaki firma,şantiye,şube ya da bayinizin takip ve işlemlerini yapabilir hale getiriyoruz.Fiziksel olarak olamadığınız her iş takibinizi işlevsel hale getiriyoruz.Bunu bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinden yapılabilir olarak tasarlıyoruz.

Yazılım projelerinde şehir ve mesafe önemini kaybeder.Hangi şehirde olduğunuzun bir önemi yoktur.

Profesyonel bir yazılımcı ile çalışmak,işi basitleştirerek program ya da yazılımın kullanıcıyı yönlendirmesini sağlar.

 

Özetle,siz hayal ettiğinizi paylaşarak ve bizimle yapacağınız doğru analizlerle yapılabilirliliğini size göstermiş olacağız.

Mavzer Yazılım Proje - Makale Takip Yazılımı Programı

Proje - Makale Takip Yazılımı Programı

Makaleler websiteleri için olmazsa olmazdır. Özgün içerik eklenmesi ile siteniz diğer sitelerin önüne geçer.

← Devamını Oku
Mavzer Yazılım Proje - Yeraltı Maden Vardiya Takip

Proje - Yeraltı Maden Vardiya Takip

Yeraltı Maden Vardiya Takip maden ocaklarının en büyük sıkıntılarından olan cevherin takibi, makine araç personel performans analizleri

Devamını Oku →

İletişim

İletişim

Özel yazılım çözümleri için iletişim bilgileri

Devamını Oku →
Proje - MEB Online Sınav Yapısı

Proje - MEB Online Sınav Yapısı

MEB izinli online sınav altyapılarından 4 adet farklı firmalarla çalışılmıştır. Online sınav sınıf ve seviyelere göre değişkenlik, testler ve kazan...

Devamını Oku →
Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri

Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri

Netsis NetOpenX40 gibi yapılar yardımıyla entegrasyon çözümler hazırlıypruz. Eğer sadece izlemeye ihtiyacınız varsa bu lisanslara da ihtiyacanız ol...

Devamını Oku →
Ne İş Yapıyoruz?

Ne İş Yapıyoruz?

Firmanıza ait yazılımsal her türlü desteği ve danışmanlığı yapıyoruz. Websitelerinizden SEO ya özel web tabanlı yazılımlardan masaüstü yazılımlara,...

Devamını Oku →
Proje - Tercüman Sözlüğü

Proje - Tercüman Sözlüğü

Tercümanlara ve tercüman ofislerine özel normal normların dışında kalan, teknik sözcüklerin çoklu anlamlarını barındıran web tabanlı & Android sözl...

Devamını Oku →
Özel Yazılım

Özel Yazılım

Özel Yazılım Nedir? Özel Yazılım Yazdırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Devamını Oku →

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Ne İş Yapıyoruz? Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım Proje - Dinamik DashBoard SEO - Reklam Reklam - Google AdWords Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler İletişim