Websitesi Fiyatları Bursa | Mavzer Yazılım

Websitesi Fiyatları Bursa

Mavzer Yazılım Websitesi Fiyatları Bursa

8.08.2019       698       Ömer Mavzer


Websitesi Fiyatları Bursa

Web sitesi yaptırmak arık her firma ya da kişiler için olmazsa olmaz duruma geçmiştir. Gerek özel mailleriniz kullanabilmek, gerek yaptığınız işlerinizi tanıtımlarınızı rahatlıkla anlatabileceğiniz tek bi linke bağlı olan bir katalog olarak görebiliriz.
Bursa websitesi fiyatları Türkiye'nin en gelişmiş CMS yani Content Management System yani İçerik Yönetim Sistemi ile 500 TL den başlayan fiyatlarla websitelerinizi hazırlıyoruz. 
Neden bu kadar uygun? Ucuz etin yahnisi nasıl olurki?
Öncelikle 500 TL dahilinde 1 senelik hosting barındırmanızı, 1 senelik domain ücretinizi ve CMS kurulumunuzu gerçekleştirip, kullanım eğitiminizi veriyoruz. Ne kadar kolay bir kullanımı olduğunu zaten 2 dakika içinde bir sayfa girince farkedeceksiniz?
Eğer size özel her adımını değiştirmek istediğiniz ya da hiçirşeyle uğraşmadan paylaşımlarınızı takip edip içerik üretebileceğimiz ve sonrasında SEO çalışmaları için her ayrıntı konuşulduktan sonra fiyat verilmektedir.
Bursa ili dahilinde web site ve özel yazılımlarınızı ya da baştan sona her süreciniz yönetmemizi isteyebileceğiniz çözümlerimiz için lütfen iletişime geçiniz. Örneğin, sadece kurumununuzun ya da sizin tanıtımınızı yapmamız dışında
onlarca farklı alanda geliştirme yapmamızı isteyebilrsiniz. Bu yüzden öncelikle belirtmekte fayda var hazır yapılar değil her adımını kendimizin oluşturduğu sistemler yazıyoruz ve kullandırıyoruz. Bu yüzden tüm süreçler bizimle beraber gelişmekte ve geliştirilmektedir.
Websitesi fiyatlarının abartı artmış olması daha kaliteli olduğu anlamına gelmemektedir. Örneğin size 500 TL olarak belirlendiğimiz aynı site ve alt yapıyı başka bir firmadan 5.000 TL olarak teklif almanız olasıdır.
Dikkat edilmesi gereken hususlarda Bursa yazılım danışmanlığı konularında yardımcı olmaktayız. Bu konularda da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Bursa kurumsal web sitesi yaptırmak için sadece hızlı ve SEO uyumlu yapılarımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Mavzer Yazılım Bursa Özel Yazılım

Bursa Özel Yazılım

Bursa Özel Yazılım konusunda Bursa sanayi ve tarımı aynı anda üretebilen nadir illerimizdendir. Bursa özellikle organize sanayi bölgeleri bakımında...

← Devamını Oku
Mavzer Yazılım Kurumsal Web Sitesi Yapan Firmalar

Kurumsal Web Sitesi Yapan Firmalar

Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul gibi bir çok şehirde onlarca firmamızla kurumsal web iste ve özel yazılımlarında beraber çalışmaktayız.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

+90 530 115 59 11

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN

Özel Yazılım İle İlgili Aklınıza Gelen Her Soru İçin


Bursa Web Tasarım Firmaları Ankara Yazılım Firmaları Bursa Yazılım Firmaları İzmir Yazılım Firmaları Manisa Yazılım Firmaları Ne İş Yapıyoruz? Eğitim Bazı Projemiz Proje - Matbaa Kitap Maliyet Analizi Proje - Ofis Takip Yazılımı Proje - Android Sınav Motoru Proje - CMS - Çoklu Website Takibi Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com Proje - MEB Online Sınav Yapısı Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon Proje - ozel-okullar.com Proje - TÇMB ÇEİS Fabrika Simülatörü Proje - Etibakır Vardiya Takip Proje - Online Gazete Proje - Android Konum Takip Proje - Netsis Entegrasyon Çözümleri Proje - Optik Sınav Ölçme Değerlendirme Proje - Adres Geo Location WebService Proje - Araç Takip Sistemi Proje - Giriş Çıkış Sistemi Proje - Kantin ParaKart Sistemi Proje - Business Intelligence (MAVBI) Proje - WinForms Update Manager Proje - Tercüme Ofis Takip Yazılımı (Web Tabanlı) Proje - Online Tercüme Fiyat Teklifi Proje - Çimento ve farin değirmen simülatörleri Proje - Öğretmen Yoklama Takip Sistemi Proje - TETESFED Proje takip Proje - Tercüman Sözlüğü Proje - B2B Proje - Akıllı Tahta (Smart Book) Proje - Çöp Toplama Otomasyonu Proje - Yayınevi Eğitim Portalı Proje - Restoran Bar Takip Sistemi Proje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı Proje - Android Gizli Takip Proje - Bot Yazılımları Proje - CRM Proje - Üretim Takip Yazılımı Proje - Fabrika Eğitim Simülatörleri Proje - Google Arama Keyword Takibi Proje - Makale Takip Yazılımı Programı Proje - MAV.DP ile Yazılım Yazan Yazılım SEO - Reklam Grafik Referanslarımız Blog Demo ve Bazı Projeler Yazılımsal Notlar İletişim