Blog

Yazılım Danışmanlık Ücretleri

Özel yazılım konusunda danışmanlık en önemli sorunsallardan biridir. Firmalar içinde yeterli teknik yazılımsal bilgiye sahip personel barındırma maliyetleri çok yüksek olduğundan bu hizmet dışardan karşılanmaktadır. Firmanız, şirketiniz ya da kişisel bir startup için bir yazılım projesi geliştirme fikriniz var.

Devamını Oku →

Kurumsal Web Sitesi Yapan Firmalar

Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul gibi bir çok şehirde onlarca firmamızla kurumsal web iste ve özel yazılımlarında beraber çalışmaktayız.

Devamını Oku →

Websitesi Fiyatları Bursa

Bursa websitesi fiyatları Türkiye`nin en gelişmiş CMS yani Content Management System yani İçerik Yönetim Sistemi ile 500 TL den başlayan fiyatlarla websitelerinizi hazırlıyoruz. 

Devamını Oku →

Bursa Özel Yazılım

Bursa Özel Yazılım konusunda Bursa sanayi ve tarımı aynı anda üretebilen nadir illerimizdendir. Bursa özellikle organize sanayi bölgeleri bakımından şehrin her tarafına yayılmış şekildedir. Üretimin bu kadar yüksek olduğu ve ihracatın Türkiye`nin en üst sıralarında bulunan firmalarımızla başarıları takip ediyoruz.

Devamını Oku →

Yazılım Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım danışmanlığı, özellikle özel yazılım yazdırmayı düşünen firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki yazılım danışmanlığı neden önemli?

Devamını Oku →

Fabrika Simülatörleri

Fabrikalarınızda eğitimi en kaliteli şekilde verip olası büyük hatalardan kaynaklanacak zararları öneleyebilirisiniz. Size ve fabrikanıza özel eğitim simülatörlerini uzmanlar eşliğinde hazırlıyoruz.

Devamını Oku →

Bursa web yazılım firmaları

Web yazılım firmaları Websitesi ihtiyaçlarınız için sadece MAV.CMS size yeterli, piyasadaki en kolay kullanıma sahip arayüzlerle websitenize sayfa eklemeniz 1 dakikanızı alacak.

Devamını Oku →

Dinamik Yazılım Program

Yeni nesil yazılım mantığı artık son kullanıcı olan kişilerin kendi yazılımlarını yapmasına olanak sağlıyor.  Amaç nedir? öncelikle ihtiyacınız olan yazılımlar hakkında konuşursak ihtiyaçlarınıza göre ve size özel yapmak ya da yatırmak istediğiniz

Devamını Oku →

Bursa Özel Okul Tanıtımı

Bursa merkezimizde okulunuzun ihtiyacı olan tüm tanıtım, yazılım işlerinizi 10 senelik Ankara eğitim kurumlarında uyguladığımız ve başarılı olduğumuz birikimlerimizi aktarmak için bekliyoruz.

Devamını Oku →

MAV.CMS Website Yönetimi

CMS ile websitesi yönetimimiz için bu videoyu çekiyorum çalışma prensiplerini görmeniz için ve kolaylığını anlamanız için. 1 dakikada web sayfası

Devamını Oku →

PLC ModBus İletişim Veri Paketleri

PLC üzerinden IP ve PORT lar üzerinde iletişim sağlanması ve ModBus üzerinden gönderilen paket verilerin işlenmesi halinde Database üzerine yazım ve izlenimi ve anlamladırma konularında her makine için gerekli ARGE yapılıp çalışmalara başlanabilmektedir.

Devamını Oku →

Makineden Veri Okuma - Endüstri 4.0

Makinelerden veri okuma her iş kolunun endüstri 4.0 ile en büyük sorunu olarak karşıya çıkmaktadır. Elinizdeki ya da almayı planladığınız robot, makine, üretim aracı, sensör ve aklınıza gelen her makine artık verilerini okutmalı ve uyarılarınızı arayüzlerle almak zorundasınız.

Devamını Oku →

Özel Okul İşletme Yazılımı

Özel okulların her sorununa hakimiz ve her adımında en doğru kararları vermelerinde yardımcı oluyoruz.

Devamını Oku →

Bursa yazılım firmaları

Bursa yazılım firmaları genel olarak Ulukent dolaylarındaki teknokentte toplansa da merkezde de firmalar mevcuttur.

Devamını Oku →

Tekrar Etibakır, Tekrar Başarı

Etibakır Küre İşletmesi ile yaptığımız çalışmanın ardından Adıyaman Etibakır İşletmesinin de benzer talebi olmuştur. Ve vardiya takip sistemimize personel performans analizleri ile yeni versiyonumuz devreye girecektir. Emeği olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Devamını Oku →

Fiyat Teklifi Yazılımı

Fiyat Teklifi Yazılımı, firmanızın ihtiyaçlarına göre özel yazılım yapılıp muhasebel entegrasyonlar ile sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirilecek projedir.

Devamını Oku →

Web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum çokça duyduğumuz bir istek ve bunla beraber doğru çözüme ulaşmak da zorlanılan bir sektördür.

Devamını Oku →

Stok Takip Programı

Stok Takip Programı, Özel yazılım ile artık istediğiniz doğrultusunda düzenleyebileceğiniz paket program fiyatlarına ulaşabileceğiniz durumdadır.

Devamını Oku →

Web tasarım fiyatları

Firmamızda 500 TL den başlayan fiyatlarla web tasarımı yaptırabilirsiniz. Neden mi bu kadar uygun?

Devamını Oku →

Kurumsal kaynak planlama

Kurumsal kaynak planlama (ERP), ERP yazılımlarımız yapılarımız size özel alt yapılarınıza göre değişkenlik göstermektedir.

Devamını Oku →

İzmir ERP programı

İzmir ERP programı

Devamını Oku →

İzmir Depo Programı

İzmir Depo Programı

Devamını Oku →

İzmir web tasarım firmaları

İzmir web tasarım firmaları

Devamını Oku →

İzmir Bilgisayar Yazılım

İzmir Bilgisayar Yazılım konusunda size yazılımsal her türlü destek ve özel yazılımçzöümleri için telefonla ya da e-mail ile ya da iletişim formuyla dileğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Devamını Oku →

Muhasebe yazılımı

Muhasebe yazılımı, muhasebe konusunda onlarca yazılım firması mevcuttur. Fakat isteklerinizi tam olarak karşılamadığı ya da fazla ya da az geldiği durumlar çokça karşılaştığımız sorunlardan biridir.

Devamını Oku →

İzmir web tasarım

İzmir web tasarım, 500 TL den başlayan fiyatlarla websiteniz olmasını istemez misiniz?

Devamını Oku →

Özel Yazılım Fiyatları

Özel yazılım yaptırırken en önemli konulardan biri fiyatlandırmadır. Peki bunu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Ve bizim stratejimiz nedir?

Devamını Oku →

İzmir Yazılım Firması

Ankara`dan merkezimizi İzmir`e taşıdık. Bunun nedeni de karşılaştığımız İzmir yazılım firmalarının yetersiz bilgi ile büyük projelere dahil olması ve firmaların zor durumda bırakmalarıdır. Ankara disipliniyle geliştirmelerimize devam ediyoruz. İzmirin en büyük yazılımsal sorunun termin sürelerinin tutturulamaması ve gerekli özenin gösterilmemesidir. Bu boşluğu doldurmak için profesyonel çözümler için ve danışmanlık için bize ulaşınız.

Devamını Oku →

Yazılım Firmaları

Özel yazılım firmalarıyla yaşanan sorunlar,Yarım kalan özel yazılımlar

Devamını Oku →

Özel Yazılım Çözümleri ve Kurumsal Yazılımlar

YAZILIM AJANSLARI NASIL ÇALIŞIR ? ÖZEL YAZILIM AMAÇLARI NELERDİR ? BİZ NELER YAPIYORUZ? Sizden Ne İstiyoruz? Özel Yazılım Desteği Nasıl Olur?

Devamını Oku →

Özel yazılım ve programlama entegrasyonları

Öne çıkan başka sorunlardan biri de oturmuş yapılara farklı projeleri dahil etme durumudur. Bu nedir peki? Örneğin hali hazırda çalışan bir altyapınız var fakat işin içinden çıkamadığınız ama kendi yazılımınıza dahil etmeniz gereken durumlardır.

Devamını Oku →

Özel yazılım ve termin süresi sorunları

Yazılım sektörünün yine en büyük sorunlarından biri de termin (deadline) sürelerinin hesaplanamamasıdır.

Devamını Oku →

Yarım kalan özel yazılım ve programlar

Çok sık karşımıza çıkan sorunlardan bazıları daha önceden anlaşılan ve bir türlü tamamlanamayan yazılım ve programlar.  Bir çok faktörü olabilir bunun. Bunlardan bazıları 

Devamını Oku →

Algoritma nedir?

Çözüme ulaşmak için gereken her basamağa takip ettiği sürece ve her basamağını oluşturan zekaya algoritma denir.

Devamını Oku →

Süreç takibi nedir?

Süreç takibi bir üretim ya da takip edilmesi gereken her adımı gözlemlemek amaçlı süreç takibi yürütülmelidir.

Devamını Oku →

Yazılım ajansları kimlerdir?

Yazılım ajansları genellikle altında yazılımcı bile bulundurmayan ve yine genelde elinin altında freelance (serbest) çalışan yazılımcılarla size güzel güzel proje

Devamını Oku →

Özel Yazılım Amaçları Nelerdir?

Özel yazılımın amaçları nelerdir? iş kolaylığı yaratmak ve ve her hangi bir işi en kolay haline çevirmek için gerekli alt yapılar. 

Devamını Oku →

Özel Yazılım

Özel Yazılım Nedir? Özel Yazılım Yazdırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Devamını Oku →

Yazılım Firmaları

Türkiye yazılım konusunda her geçen gün yeni ve başarılı işlere imza atmakta. Devlet teşvifleri her geçen gün yazılım ihtiyacının farkına varılmasıyla artmaktadır. Özel yazılım yaptırmak artık eskisi kadar zor ve maliyetli değil. Özel yazılımlar bilindiği üzere tamamen iş zekasıyla orantılıdır.

Devamını Oku →